کجا و چطور مطالعه کنیم(۹ شرط و ۸ روش)

با سلام خدمت همه دوستان و همراهان سلف یار

بی مقدمه بگم که مطالعه فوق العاده است ! منشا قدرت و ثروت و عزت برای انسان هست .از کسانی که برای امتحانات مدرسه و دانشگاه مطالعه می کنند تا کسانی که برای پیشرفت و کسب دانایی و توانایی وقت گران بهای خود را به مطالعه اختصاص می دهند همه به دنبال افزایش بهروری و کسب درک عمیق نسبت به مطالب مورد مطالعه هستند.دانستن شیوه و شرایط مطالعه که توسط متخصصان تایید شده کمک بزرگی برای علاقه مندان به مطالعه این تفریح لذت بخش و سودمند خواهد کرد.

شرایط مطالعه

من در قسمت اول این مقاله کوچک و مفید برای شما از شرایط اولیه یک مطالعه حرفه ای سودمند شامل مکان و زمان مناسب و میزان نور عادت های غلطی که مانع لذت بخش شدن مطالعه خواهد و… توضیحاتی را بیان کردم که شامل ۹ مورد می باشد که با دقت به آنها عملا خود را برای یک مطلعه لذت بخش آماده خواهید کرد.

روش های مطالعه
در قسمت دوم ۸ ترفند ساده برای افزایش بهره وری و قدرت درک مفاهیم مثل روش های خلاصه برداری و انسجام در مطالعه و زمان بندی برای استراحت و..را برای شما بیان کردم قطعا با توجه به نکته های موجود در این مقاله وبه کار بستن آنها و توجه به عادت های صحیحی که خودتون دارید می توانید بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید و از مطالعه حداکثر لذت و استفاده را ببرید.

دانلو فایل ها برای اعضای سایت میسر می باشد اگر هنوز عضو نشدید همین الان به جمع ما بپیوندی عضویت سریع و رایگان است

64pdf-icon

اسفند ۱۷, ۱۳۹۴دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *