• خانه » محصولات » چگونه با چند ترفند ساده اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم؟ + ۴۰ کلید طلایی
  • 0

چگونه با چند ترفند ساده اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم؟ + ۴۰ کلید طلایی

چگونه با چندترفند ساده اعتماد به نفس خودر افزایش دهیم؟
کلید های طلایی اعتماد به نفس

سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
تا حالا براتون پیش اومده که موقع صحبت کردن در جمعی از شدت استرس بریده بریده حرف بزنید یا اصلا  نتوانید   چیزی رو که می خواستید  بیان کنید؟
یا این که در دانشگاه و مدرسه  موقع سوال پرسیدن از استاد می ترسید که مورد تمسخر یا نیش زبون دیگران قرار بگیرید؟  چقدر پیش اومده استاد سوالی پرسیده باشه و شما جواب رو میدونستی و لی  خجالت  کشیدید و از اینکه مبادا جوابتون درست نباشه و.. سکوت کردید و شاهد جواب دادن بقیه و نمره گرفتنشون بودید؟ و یا مورد هایی از این قبیل در محیط کار و خانواده شما را آزرده کرده ؟ میدانید ریشه این مشکلامت عدم اعتماد به نفس است؟ ناتوانی در نه گفتن احساس ضایع شدن حقتون و در نهایت نارضایتی که فقط خودتون ازش خبر خواهید داشت و شاهد از دست رفتن نادیده گرفتن استعداد هایتان خواهید بود.آیا میدانید دیگران حتی از شیوه راه رفتن  و دست دادنتان راجع به شما قضاوت خواهند کرد؟


۴۰ کلید طلایی افرایش اعتماد به نفس در دستان شماست!

دوست خوبم برای شما محصولی ارزشمند را آماده کردیم که میتونه مشکلات ناشی از عدم اعتماد به نفس رو از زندگیتون محو کنه!  البته به شرطی که خود شما هم به توصیه هاش عمل کنید که بسیار ساده  و کاربردی هستند 
با تهیه این محصول  و مطالعه  آن و عمل به توصیه ها شما کلید هایی را خواهید داشت که در موقعیت های متفاوت حتی در قرار های ملاقات و جلسه های کاری مواجه با ریس یک اداره و شرکت بهترین حس و عملکرد رو داشته باشید وبا اعتماد به نفس کامل صحبت خواهید کرد و طرف خود را مقهور صلابت صراحت لهجه  خود کنید.

 
فایل رایگان افزایش موفقیت تحصیلی با اتکا به اعتماد به نفس هدیه ما به شما 


در کنار محصول خریداری شده شما یک محصول رایگان دریافت خواهید کرد که راهکارهای عملی برای افزایش اعتماد به نفس تحصیلی را در اختیار شما قرار میدهد .
راهکار هایی که درس خواندن و حضور در کلاس ها رو برای شما لذت بخش خواهد کرد و موانعی که بیشتر آنها را خودتان ساخته اید را از مسیر پیشرفتتان برخواهد  داشت.حتی اگر الان در حال تحصیل نیستید می توانید از این محصول برای رشد و تقویت بنیه تحصیلی فرزندتان از آن استفاده کنید.
تمام تلاش ما در سلف یار این است که با ارئه مطالب کلیدی که گاهی گلچینی از کتاب های معتبر  و تجارب ارزشمند در زمینه مربوطه می باشد ۰ به همراهانمان این فرصت بی نظیر را بدهیم که با صرف کمترین زمان و هزینه به بیشترین بازده در زندگی خود دست یابند چه در حوزه مالی و کسب ثروت وچه در اصلاح و افزایش بهروری از قدرت های نهفته در وجودمان .

هیمن الان با مبلغ ناچیز 9 هزارتومان می توانید این محصول را تهیه و بلا فاصله دانلود نماید

محتویات دانلود:

۲ مقاله ذکر شده در مطلب به همراه فایل راهنما جهت استفاده بهینه از محصول

خرداد ۲۴, ۱۳۹۵


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *