موفقیت چیست؟

موفقییت چیست؟

اصلا تا حال فکر کردی که موفقیت  چی هست ؟یا چه موقع و  چرا میگن فلانی آدم موفقی هست؟موفقیت یعنی رسیدن به یه ثروت هنگفت مسافرت های خارجی مسکن های مجلل و..؟یا اینکه یه زندگی ساده و یه لقمه نون بخور نمیر ولی با آسایش؟

دوست من بین موفقیت و خوشبختی تفاوت هست .خوشبختی بعد از موفقیت میاد ولی موفقیت اومدنی نیست باید حرفهای شاعرانه رو  کناربزنی و حرفه ای و حساب شده عمل کنی تا بتونی هم   ثروتی داشته باشی که از انجام کاری که دوستش داری بدست آورده باشی هم آسایشی که بخش زیادی از آن به خاطر همین ثروت و انجام کاری هستش که دوسش داری.

بقیه ماجرا میشه مدیریت و مدیریت ومدیریت .قرار نیست ما صبح تا شب وقتمون رو تو اداره و شرک بگذرونیم.علاوه بر علاقه به کار باید روشی پر بازده و حساب شده برای انجام کار مورد علاقتون انتخاب کنید.کار سختی نیست باید یکم به خودت زحمت بدی و راجع به شغل مورد علاقت و زمینه رشدش تحقیق کنی .حتما نباید برنامه نویس باشی ولی با یه تفکر حرفه ای میتونی با سفارش طراحی یک وبسایت فروش خود را تاحدی زیاد کنی که محل کسب و کار فعلیت  به یه انبار کوچیک برای فروش ها اینترنتیت تبدیل بشه.الزامی نیست که برنامه نویسی بدونی (که کلی هم زمینه در آمد داره)ولی باید جرات ورود به عرصه های جدید رو داشته باشی باور کنی که قادر به تغییر وضعیتت هستی.اونوقته که میبینی دیگران بهت میگن موفق ولی خودت اینطور فکر نمیکنی  تازه میگی این فقط قسمت مالی هست که تازه کلی هم باید پیشرفت داشته بشه من قدرت میخوام علم میخوام و  ….اعوج میگیری و خودت رو از بقیه جدا میکنی  پس موفقیت نقطه خاصی نداره که بگی الان رسیدم بهش  ولی رسیدن به اهداف تعیین شده یکی از نشانه های انسان های موفق هست.

تصوری از موفقییت مالی

موفقییت مالی

موفقیت میتونه برای هرکس متفاوت باشه

داشن یک تعریف مشخص و منطبق بر اصول و نعین اهداف بر اساس تعریف شخصی عامل تایین کننده  برای رسیدن به موفقیت می باشند.مجاهدت برای کسب موفقیت بر مبنای استاندارد ها و اصول دیگران همیشه برای  شما تحسین بر انگیز خواهد بود با عث تشویق شدن شما از سوی آنها میشود اما در نهایت شما از کاری که انجام داده اید احساس کمال و رضایت خواهی داشت؟

اگر می خواهید به مرحله ای از موفقیت برسید که واقعا احساس رضایت کنید من شما رو به نوشتن برداشت هایتان از موفقیت تشویق  میکنم براش زمان بزارید.به زمینه های مالی و عاطفی و  مهارت های مورد علاقتون فکر کنید.

کسب موفقییت

موفقییت

معنی موفقیت رو به طور واضح برای خودت روشن کن 

داشتن یک تصویر شخصی  از موفقیت بسیار خوب است اما برای قدم اول! پس از همین امروز خودت رو به نوشتن تعاریف واضح از مفقیت  مشغول کن .به قول میدم اولین نشونه های موفقیت رو احساس خواهی کرد این نکته اصلی این نوشته هست: موفقیت وجوه گوناگونی داره بر اساس تصورات شخصی برای هرکس میونه متفاوت باشه .با تعیین که چه تصویری از موفقیت میتونه بهت احساس رضایت بده و زمان گذاشت برای نوشت و توصیف آن به صورت خود کار  زندگیت رو وارد مسیر موفقیت کردی به همین سادگی.

برای شروع میتونی از سوالات زیر استفاده کنی

  • در کدام قسمت های زندگی فعلیتان احساس موفقیت میکنید؟
  • پول و دوستان و شادی چه نقشی در موفقیت شما ایفا خواهند کرد؟
  • نظرتون راجع به صداقت عشق دوستی ومهربانی چی هست؟
  • سوالات ادامه دارد..

در مقاله های بعد بیشتر راجع به گام های ابتدای برای حرکت به سوی موفقیت صحبت خواهیم کرد اگر علاقهمند هستی تا رازهای موفقیت رو داشته باشی و با من قدم به قدم جلو بیایی در سایت یا خبرنامه عضو شو

موفق باشی 

بهمن ۱۵, ۱۳۹۴دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *