درباره ما موفقیت اتفاقی نیست خواستنیه!

سلف یار
راز های کسب موفقیت

 

به نام خداوند بی همتا

به نام قدرتمند ترین و کاملترین و بهترین

سلام دوست من خیلی خوشحال هستم که داری این متن رو میخونی این اتفاقی نیست این یه جواب به ضمیر ناخوداگاهت به خواسته های که تو ذهنت بار ها مرور کردی  دنیا جوابت رو میده فقط بخواه سوال کن و پیگیر باش هرچی که دوست داری موفقیت  و کسب ثروت و افزایش هوش و تواناییی هی ذهنی , عزت نفس  و تقوا.. ما در سلف یار قصد داریم تا را ه هایی رو که میتونه به بهبود کیفیت زندگی ما کمک کنه به اشتراک بزاریم من تمام تلاشم رو خواهم  کرد که از تجربیات و مطالعاتم در قالب محصولات و پست هایی که در وبلاگ قرار میدم به تو دوست خوبم کمک کنم تا توانایی ذاتی خودت رو ارتقاع بدی تا بتونی به موفقیت و هدف دلخواهت برسی حداقل بدونی که در مسیر موفقیت قرار گرفتی و زمان مهدوت رو از دست نمیدی.

این یک تلاش دو طرفه خواهد بود من اطلاعات و فرمول های تست شده رو در اختیارت میزارم و انتظار دارم که تو دوست خوب من با به کار بستن فرمول هایی که بهت میدم خودت رو به موفقیت در زنگی و کسب و کار خودت نزدیک کنی و از زندگیت لذت ببری

ابزار رسیدن به موفقیت

داشتن نقشه

باید بدونی چی می خوای تا براش تلاش کنی به همین سادگی

راز های موفقیت

در این بخش باید توانایی های ذهنی و فیزیکی خودت رو کشف و ارتقا بدی البته تاکید ما در سلفیار بیشتر بر توانایی ذهنی است .مثل راهکار های افزایش تمرکز و افزایش حافظه وافزیش بهروری و تقویت هوش و راهکار های ارتقاع توان فکری و ابتکار در حل مسئله و آموزش خلاق بودن و کسب خلاقیت , کسب مهارت های اجتماعی مورد نیاز برای کسب و کا و زنگی روزمره و مواردی از این قبیل

باز خورد نتایج

شما باید بعد از دریافت محصولات و فایل های رایگانی که برات می فرستم گزارش وضعیت خودت پیشرفت های خودت رو در کانل های ارتباطی سایت در شبکه های اجتماعی و یا از طریق ایمیل برای من ارسال کنی تا بتونم اگر جای به مشکل برخورد کردی کمکت کنم.باید بدونی تنها نیستی من عاشق این هستم که بتونم کاری کنم که زندگی بهتری داشته باشی  ودر مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیری این هدف همه ی ماست.

موفقیعیت یعنی:

ساده بگم وقتی به هدفت می رسی یا در راهی تلاش می کنی که ازش لذت میبری یعنی موفق هست یعنی داری موفق میشی!

هدف باید استفاده از همه قوا باشه باید حسابی اطلاعات جمع کنی اراده کنی و از اونه استفاده صحیح کنی اینجوری ثروت و آساییش و سلامتی خودشون میان سمتت.هدفت نباید ثروتمند شدن باشه به برنده شدن تو قرعکشی فکر نکن به جایزه دادن فکر کن!

باید از همه قوای فیزیکی و روحی خودت استفاده کنی  من اون ها رو بهت معرفی می کنم راه های تقویتشون رو  هم در اختیارت میزارم از تجربه هام میگم از کسایی که این راه رو طی کردناز انس های موفق و قدرتمند و ثروتمند و….

تو باید خودت رو در فضای رشد قرار بدی باید به خوت یاداوری کنی که چی میخوای باید تعیین کنی که تو چه شرایطی میخوای به زندگیت ادامه بدی .من بهت اطمینان میدم که میتونی زندگی مورد علاقه خودت رو رقم بزنی نه چیزی که برات تعیین کرده باشن .

اگه علاقه مند یه پیمودن این راه هستی بدون که من خیلی مشتاق همراهیت هستم در سایت سلف یار عضو شو  و با من همراه شو من برات اطلاعاتی رو که لازم داری در اختیارت می زارم از زندگی افراد موفق برات می گم تا فرمول هایی برای رشد و استفاده از استعداد ها و علایقت برای کسب ثروت  و موقعیت .. ضرر نمیکنی فقوش اینکه از خبرنامه انصارف میدی و ایمیلی از ما بهت نمیرسه اما امتحان کن تا ببینی میشه کارای بزرگ رو انجام بدی باور کن که خیلی توانایی داری که ازش غافلی بزار سلف یار اونها رو بهت معرفی کنه و راهنماییت کنه به خودت فرصت رشد بده رو خودت سرمایه گزاری کنی.

توکل به خدا

علی بوذرپور